Ветеринарний стаціонар для тварин


animals  Стаціонар для собак і кішок - це відділення у ветеринарній клініці "АНВІ-Вет", куди направляються тварини, які потребують цілодобового спостереження за станом здоров'я і проведення медичних маніпуляцій, а також, тварини, які перенесли операційне втручання.
  На жаль, наші тварини іноді хворіють. Коли таке трапляється, власники приводять своїх улюбленців у ветеринарну клініку, де лікарі роблять все, що б поставити діагноз і призначити відповідне лікування. Добре, коли справа закінчується оглядом і призначенням нескладної схеми лікування, яку господар може виконувати вдома або приводити тварину в клініку, не побоюючись за стабільність стану свого улюбленця. Але бувають і інші ситуації. Стани, що вимагають постійного контролю ветеринарного лікаря. Це важкі порушення роботи серцево-судинної, дихальної систем, печінки, нирок, нервової системи, втрата крові, серйозні травми, післяопераційна реабілітація, особливо якщо операція була складною і тривалою. У таких випадках приймається спільне з власником рішення про поміщення пацієнта в стаціонар. Багато хто побоюється залишати свою тварину в клініці, вважаючи, що для неї це буде сильний стрес. 
  Звичайно, опинившись у незнайомій обстановці, тварини починають переживати. Але не надання своєчасної допомоги може призвести до непоправних наслідків, більш серйозним, ніж стрес від перебування поза домом. Коли всі «за» і «проти» зважені і пацієнта відправляють в стаціонар, лікар розповідає власникові про те, як буде проходити лікування, і які маніпуляції будуть проводиться для якнайшвидшого одужання тварини. Господар може в будь-який час подзвонити в клініку і дізнатися про стан вихованця, а також домовиться про час відвідування. Для всіх тварин передбачені індивідуальні клітки. 
  У нашій клініці є все необхідне для тривалого перебування пацієнта, підстилки, миски для корму та води, намордники і т.д. За бажанням власник може принести все для вихованця з дому. А також обговорити з лікарем раціон, і забезпечити тварину тим кормом, до якого вона звикла, якщо це не шкодить її здоров'ю, на даному етапі лікування.
  Протягом усього лікування тварини в стаціонарі гарантовано буде наданий догляд, турбота, цілодобове спостереження за станом її здоров'я, і вжито всіх заходів для якнайшвидшого повернення улюбленця в сім'ю.

Просмотров: 590