Хірургія

 doc dog В нашій ветеринарній клініці "АНВІ-Вет" ми пропонуємо широкий спектр хірургічних послуг: діагностику хвороб і при необхідності операції будь-якої складності починаючи від кастрації тварин до виконання складних травматологічних операцій таких, як переломи кінцівок, таза, проведення складних онкологічних операцій і багато іншого.
  Хірургічне відділення у ветеринарній клініці оснащене сучасним обладнанням для підтримки нормальної життєдіяльності організму під час операції, є все необхідне для термінової реанімації тварини і окремий стаціонар. У "АНВІ-Вет" працюють високо кваліфіковані ветеринарні хірурги, які мають великий досвід роботи в області хірургічних хвороб дрібних домашніх тварин.
  Перед введенням в наркоз тварині проводиться премедикація (підготовка організму до наркозу) імпортними препаратами вищої якості, які знижують ризик виникнення порушень роботи серця і дихальної системи внаслідок анестезії. Під час проведення операції анестезіолог проводить підтримуючу терапію тварині.
  При хірургічних операціях наші фахівці використовують тільки високоякісні, сучасні матеріали для уникнення післяопераційних ускладнень у вигляді відторгнень шовного матеріалу, запальних процесів в області шва, для профілактики флегмон і абсцесів.

Просмотров: 720